To nie ze mną – pierwsza oryginalna produkcja Stopklatki. Poznajcie szczegóły

}

Data: 21 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Stopklatka zaprasza na swój pierwszy oryginalny serial fabularny To nie ze mną. Produkcja zadebiutuje już w październiku. Ma ona zmierzyć się z powszechnie panującymi stereotypami i pokazać rzeczywistość taką jaka jest naprawdę.

To nie ze mną to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, sile przyjaźni i odwadze bycia sobą. Akcja serialu rozgrywa się w małym miasteczku Złoty Stoczek. Głównymi bohaterami produkcji są mechaniczka samochodowa Tosia oraz samotnie wychowujący dwie córeczki lekarz Michał. Los postawi ich na jednej drodze.

Złoty Stoczek to małe, urokliwe miasteczko, w którym wszyscy się znają i wydaje się, że wszystko o sobie wiedzą. Tosia mieszka tam od dziecka i pracuje w warsztacie samochodowym ojca, Michał zaś, skuszony bardzo dobrą ofertą z lokalnej przychodni, dopiero się tam przeprowadził. Obecność atrakcyjnego lekarza zauważają lokalne singielki, które ze wzmożoną częstotliwością „chorują” i zapisują się na wizyty. Michałowi, podobnie jak i Tosi, zupełnie nie zależy na amorach. On nie szuka nikogo, ona nie tęskni za nikim – brzmi oficjalny opis serialu.

To nie ze mną składa się z 12 odcinków. W rolach głównych występują Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba. Obok nich pojawiają się m.in. Katarzyna Ankudowicz, Magdalena Smalara, Jacek Lenartowicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Kamil Szeptycki.

Premierowe odcinki serialu co niedzielę o godzinie 17:00 począwszy od 16 października. Emisja po dwa odcinki.

A oto plakat serialu:

000g3fsgcu9pv9l8 c122 f4
materiał prasowy/fot. stopklatka

Źródło: Stopklatka

ZOBACZ TEŻ  Colin Farrell ponownie w roli Pingwina!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.