Lily Collins gwiazdą limitowanego serialu Hulu

}

Data: 21 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Lily Collins, aktorka znana z serialu Netflix Emily w Paryżu otrzymała angaż w limitowanej produkcji Hulu i Searchlight Television noszącej tytuł Razzlekhan: The Infamous Crocodile of Wall Street.

Scenariusz serialu opiera się na artykule The Many Lives of Crypto’s Most Notorious Couple opublikowanym w New York Magazine. Jak donoszą zagraniczne media limitowana seria ma być thrillerem kryminalnym oraz psychologicznym studium postaci.

Poznamy dwójkę bohaterów – Ilya Lichtenstein i Heather Morgan (w tej roli Collins). To para nieudolnych przedsiębiorców, która zaczyna mieć w swoim posiadaniu dysk twardy zawierający 3,6 miliarda dolarów skradzionych Bitcoinów z giełdy Finex. Serial ukaże nam tą historię nie tylko oczami głównych bohaterów, ale także z punktu widzenia hakerów, bankierów, finkcjonariuszy i znajomych Ilya i Heather.

Za kamerą Razzlekhan: The Infamous Crocodile of Wall Street stanie Charlie McDowell. Fabuła serialu opiera się na prawdziwych postaciach i wydarzeniach. Dwójka ta została aresztowana w lutym tego roku i oskarżona o próbę wyprania skradzionych Bitcoinów wartości 4,5 miliarda dolarów. Parze grozi do 25 lat więzienia. Obecnie prowadzone są rozmowy na temat ugody.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Ghost Rider od Hulu jednak nie powstanie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.