Gang Zielonej Rękawiczki – trzy starsze panie w natarciu. Zobacz zwiastun polskiej czarnej komedii

}

Data: 21 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zwiastun świetnie zapowiadającej się polskiej komedii zawierającej mnóstwo czarnego humoru. Przed Wami Gang Zielonej Rękawiczki.

Po nieudanym napadzie, nieuchwytny gang trzech szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji ukrywa się w cichym domu opieki. Podczas gdy policja depcze im po piętach, gang kontynuuje swoje działania w ośrodku, dając drugą młodość jego starszym mieszkańcom.

Gang Zielonej Rękawiczki to ośmiodocinkowa czarna komedia w reżyserii Tadeusza Śliwy, według scenariusza Joanny Hartwig-Skalskiej i Anna Novak-Zemplinskiej. W rolach głównych: Magdalena Kuta, Małgorzata Potocka i Anna Romantowska. Partnerują im Beata Bandurska, Karolina Rzepa, Mirosław Zbrojewicz i Andrzej Grabowski.

Premiera już 19 października – tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Grzesznica – czwarty sezon zamówiony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.