Colin Farrell ponownie w roli Pingwina!

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Colin Farrell, który wciela się w postać Pingwina, ikonicznego przeciwnika Batmana, w filmie Batman w reżyserii Matta Reevesa, wystąpi w tej roli również w będącym obecnie we wczesnej fazie rozwoju serialu HBO Max.

HBO Max pracuje nad projektem będącym spin-offem filmu Batman. Serial nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu, ale wiadomo, że skupi się na postaci Oswalda Cobblepota, potem znanego jako Pingwin.

Produkcja ukazać ma przeszłość Pingwina i to w jaki sposób doszedł do władzy w obskurnym półświatku miasta Gotham.

W projekt zaangażowany jest także Matt Reeves, a więc serial prawdopodobnie stworzy nową franczyzę, tym bardziej, iż nie jest to jedyna serialowa produkcja HBO Max rozgrywająca się w świecie z filmu Batman. Wcześniej zapowiedziano produkcję skupiającą się na funkcjonariuszach policji z Gotham.

Źródło: Comingsoon / zdjęcie główne: BBC/Nick Wall – Colin Farrell, serial ”Na wodach północy”

ZOBACZ TEŻ  HBO Max chce zrobić serial o antagoniście Batmana – Pingwinie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.