The Witcher: Blood Origin – będą dwie główne żeńskie bohaterki, trwają castingi!

}

Data: 13 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo świat ukazany w serialu Wiedźmin rozrośnie się, a to za sprawą sześcioodcinkowego spin-offa noszącego tytuł The Witcher: Blood Origin. Jego głównymi bohaterkami mają być dwie kobiety.

Aktualnie trwają castingi, na których poszukiwane są odtwórczynie postaci Eile 'The Lark’ Lithe i księżniczki Merwyn. Pierwsza z nich ma być muskularną kobietą po dwudziestce, a druga będzie od niej młodsza i drobniejsza. Nie są to postacie znane nam z książek Sapkowskiego.

Produkcja przedstawiać ma dawno zapomnianą historię osadzone w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. W prozie Sapkowskiego o tym okresie było zaledwie wspomniane, a więc poznamy całkowicie nową historię.

Spin-off opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do Koniunkcji Sfer, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się. Cały czas trwają też poszukiwania aktora, który wcieli się w pierwszego wiedźmina. Kogo byście obstawiali?

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się w połowie przyszłego roku.

Źródło: redanianintelligence.com

ZOBACZ TEŻ  Netflix: See What's Next - Podsumowanie konferencji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.