Emily w Paryżu – Netflix zamawia 2. sezon serialu

}

Data: 13 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Emily zostaje w Paryżu na nieco dłużej. Netflix postanowił odnowić ten komediowy serial na 2. sezon.

Platforma podjęła taką decyzję po tym, jak serial zaliczył świetną oglądalność w swoim premierowym tygodniu. Poniżej możecie zobaczyć wpis informujący o powstaniu kontynuacji.

Stworzony i wyprodukowany przez Darrena Stara serial opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć symaptię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

W głównej roli powróci Lily Collins. Cały pierwszy sezon dostępny jest na platformie Netflix. Premiera drugiego nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – pełna zapowiedź od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.