pixel

Przeczytano:

Netflix przejął serial z Arnoldem Schwarzeneggerem

13 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na platformę Netflix trafi serialowa produkcja z aktorem znanym głównie z pełnometrażowych filmów akcji – Arnoldem Schwarzeneggerem. Projekt ten będzie jego pierwszym tak poważnym zaangażowaniem się w produkcję telewizyjną.

Serial powstaje dla studia Skydance Television i nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Opisywany jest jako szpiegowski thriller, którego akcja rozgrywać będzie się w różnych zakątkach świata. Arnold wcieli się w ojca, który podąży za swoją córką. Oboje wplątają się w poważną szpiegowską aferę. Do roli córki wybrana została aktorka Monica Barbaro.

Twórcą projektu jest Nick Santora. Schwarzenegger zaangażowany jest także w jego produkcję. Jak na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu.

Źródło: The Hollywood Reporter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również