w

Netflix przejął serial z Arnoldem Schwarzeneggerem

arnold schwarzenegger e1598970366426

Na platformę Netflix trafi serialowa produkcja z aktorem znanym głównie z pełnometrażowych filmów akcji – Arnoldem Schwarzeneggerem. Projekt ten będzie jego pierwszym tak poważnym zaangażowaniem się w produkcję telewizyjną.

Serial powstaje dla studia Skydance Television i nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Opisywany jest jako szpiegowski thriller, którego akcja rozgrywać będzie się w różnych zakątkach świata. Arnold wcieli się w ojca, który podąży za swoją córką. Oboje wplątają się w poważną szpiegowską aferę. Do roli córki wybrana została aktorka Monica Barbaro.

Twórcą projektu jest Nick Santora. Schwarzenegger zaangażowany jest także w jego produkcję. Jak na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia do serialu.

Źródło: The Hollywood Reporter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

netflix thewitcher ig grid phase004 04 easy resize.com gallerylg

The Witcher: Blood Origin – będą dwie główne żeńskie bohaterki, trwają castingi!

wvo0360 101 comp v013 r709 v02

WandaVision – jest data premiery! To styczeń!