pixel

Przeczytano:

The Wilds – młodzieżowy serial od Amazona!

29 05 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na fali popularności młodzieżowych produkcji postanowiła skorzystać również platforma Amazon Prime Video zamawiając serial The Wilds. To jedna z pierwszych takich produkcji od tego streamera, który odebrał właśnie pilota serialu.

The Wilds wyjdzie spod skrzydeł Sarah Streicher, odpowiedzialnej m.in. za scenariusz do serialu Daredevil. Serial ten ukaże nam zmagania grupy dziewcząt, które po katastrofie lotniczej utknęły na bezludnej wyspie. Nastolatki daleko od domu w dziewiczych rejonach będą musiały nauczyć się ze sobą współpracować, aby przetrwać, a nie będzie to łatwe, bowiem każda z nich jest inna, pochodzi z innego środowiska i co innego przeżyła. Jak się z czasem okaże ich umiejscowienie nie jest przypadkowe, bowiem bez swojej wiedzy biorą udział w skomplikowanym eksperymencie społecznym.

Showrunnerem The Wilds jest Amy B. Harris, a pilot wyreżyserowała Susanna Fogel. Na razie nie wiadomo, kiedy dojdzie do premiery serialu.

Źródło: screenrant

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również