w

Hightown – rozpoczęto produkcję serialu!

starz logoresizedjpg

Stacja Starz ogłosiła, że zapowiadany serial Hightown właśnie rozpoczął swoją produkcję. Za reżyserię pierwszych dwóch odcinków odpowiadać będzie Rachel Morrison.

Hightown to dramat kryminalny osadzony w świecie, w którym dominuje handel narkotykami. Jego akcja dziać się ma na znanym przylądku w Massachusetts – Cape Cod. Główną bohaterką ma być członkini National Marine Fisheries Service – Jackie Quinones, która pewnego dnia na brzegu odkrywa ludzkie zwłoki. Dotąd lekceważąca wiele spraw kobieta postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, mimo sprzeciwu policji zajmującej się sprawą, która nie chce mieć z Jackie nic wspólnego.

W obsadzie znajdują się Monica Raymund, James Badge Dale, Riley Voelkel (znana z The Originals), Shane Harper, Amaury Nolasco, Atkins Estimond i Dohn Norwood. Za produkcję i scenariusz odpowiada Rebecca Cutter.

Data premiery Hightown nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6775 1.8 150x150

The Wilds – młodzieżowy serial od Amazona!

legion season 3 poster 480x600 150x150

Legion sezon 3. – jest teaser produkcji z najbardziej oczekiwanym bohaterem!