Hightown – rozpoczęto produkcję serialu!

}

Data: 30 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz ogłosiła, że zapowiadany serial Hightown właśnie rozpoczął swoją produkcję. Za reżyserię pierwszych dwóch odcinków odpowiadać będzie Rachel Morrison.

Hightown to dramat kryminalny osadzony w świecie, w którym dominuje handel narkotykami. Jego akcja dziać się ma na znanym przylądku w Massachusetts – Cape Cod. Główną bohaterką ma być członkini National Marine Fisheries Service – Jackie Quinones, która pewnego dnia na brzegu odkrywa ludzkie zwłoki. Dotąd lekceważąca wiele spraw kobieta postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, mimo sprzeciwu policji zajmującej się sprawą, która nie chce mieć z Jackie nic wspólnego.

W obsadzie znajdują się Monica Raymund, James Badge Dale, Riley Voelkel (znana z The Originals), Shane Harper, Amaury Nolasco, Atkins Estimond i Dohn Norwood. Za produkcję i scenariusz odpowiada Rebecca Cutter.

Data premiery Hightown nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Solos – zapowiedź nowej antologii od Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.