The Wheel of Time – koniec zdjęć do nowej serii fantasy od Amazona

}

Data: 21 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon potwierdził, iż w Czechach dobiegły końca prace na planie serialu The Wheel of Time, będącego adaptacją bestsellerowego cyklu powieści Roberta Jordana Koło Czasu.

Opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcie zdradza także inną bardzo dobrą informację. Platforma dała bowiem produkcji zielone światło na realizację drugiego sezonu, a to wszystko jeszcze przed premierą pierwszej serii.

Obsadę serialu prowadzi Rosamund Pike. Oprócz niej swoje angaże otrzymali m.in. Daniel Henney, Alvaro Morte, Sophie Okonedo, Kae Alexander, Madelaine Madden, Marcus Rutherford oraz Priyanka Bose. Showrunnerem i producentem wykonawczym został Rafe Judkins.

Akcja serialu rozgrywać będzie się w świecie, w którym istnieje magia, ale posługiwać nią mogą się tylko kobiety. Główna bohaterka to Moiraine, członkini mrocznej i wpływowej organizacji, która wraz z piątką młodych kadetów wybiera się w długą i niebezpieczną podróż. Jej celem jest odkrycie reinkarnacji pewnej bardzo potężnej osoby, która albo uratuje albo zniszczy świat.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Maleńkie morderstwa – polska premiera tureckiego serialu na Zoom TV

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.