Brooklyn 9-9 – NBC podaje datę premiery finałowego sezonu

}

Data: 21 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzi koniec niezwykle udanego komediowego serialu o życiu policjantów z 99. posterunku w Nowym Jorku. Stacja NBC podała datę premiery ósmej i zarazem ostatniej serii tej produkcji. W sieci zadebiutował także pierwszy materiał ją promujący. Ukazuje on zakulisowe momenty oraz sceny z nadchodzącego sezonu.

Finałowy sezon serialu zadebiutuje już 12 sierpnia 2021 roku. Jego fabuła ze względu na to co w ubiegłym roku działo się w Stanach Zjednoczonych – protesty przeciwko morderstwu George’a Floyda, została zmieniona i dostosowana do współczesnych realiów. Poruszony zostanie temat brutalności nowojorskiej policji. Fabuła uwzględni także panującą pandemię.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy serial ten umieszcza w swojej fabule trudne i aktualne dla społeczeństwa tematy. Już wcześniej zajął się homofobią, dyskryminacją czy problemem nękania w miejscu pracy.

Serial Brooklyn 9-9 oglądać możecie na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial Brooklyn 9-9 dostanie kolejny, ósmy już sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.