w

Maleńkie morderstwa – polska premiera tureckiego serialu na Zoom TV

000aeh7bfv7d977g c122 f4

Stacja Zoom TV zaprasza na polską premierę tureckiego serialu Maleńkie morderstwa. Zobaczymy, że otaczająca zewsząd cztery kobiety idylla jest tylko złudzeniem.

Akcja serialu rozgrywa się w Sarmasik, ekskluzywnej dzielnicy willowej, gdzie życie sprawia wrażenie idealnego. Jednak są to tylko pozory. Kiedy do miasteczka po latach przybywają cztery przyjaciółki z szkolnych lat, Sarmasik pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Kobiety te są całkowicie od siebie różne, łączy je jedynie pewna tajemnica sprzed lat.

Pod pozorem wzajemnej przyjaźni będą pielęgnować ukryte animozje i podscycać zazdrość. To spotkanie wpłynie na życie każdej z nich. W tym miasteczku żądzą kobiety, mężczyźni jak i śledztwo prowadzone w sprawie pewnej zbrodni są tylko dla nich tłem.

Serial ten otrzymał dwa sezony liczące łącznie 45 odcinków. Sprzedano go do wielu europejskich krajów, gdzie zyskał lojalnych widzów. Jego fabuła inspirowana jest takimi amerykańskimi hitami jak Słodkie kłamstewka czy Gotowe na wszystko.

Maleńkie morderstwa na antenie Zoom TV zadebiutują już 31 sierpnia br. Emisja o godzinie 19:00 od poniedziałku do piątku.

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Od 2 listopada Maleńkie morderstwa o godz 12.20 ?????? Ja się pytam,komu przeszkadzała obecna godzina emisji serialu?
    I kto niby będzie oglądał o tej porze? Seniorzy?
    Zoom tv schodzi na psy !!!!!

  2. czemu zmieniliście porę nadawania?a może powtórka o tej porze!świetny serial i nie mogą oglądać
    ludzie pracujący jak ja.Wreszcie normalny serial !!!Wróćcie do pory wieczorowej!

    • widocznie dla ludzi nie pracujących… niestety, ale takie pytania nie do nas, a do stacji emitującej serial, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 4

Wychowane przez wilki (Raised by Wolves) – nowy serial Ridleya Scotta

unnamed

Dwie powieści Igora Brejdyganta zostaną zaadaptowane na serial