The Walking Dead zakończy się na 11 sezonie!

}

Data: 10 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Jedna z najwyżej ocenianych serialowych propozycji o tematyce postapokaliptycznej już niedługo się zakończy. Stacja AMC ogłosiła, iż 11 sezon będzie tym ostatnim. Jednak są też dobre wieści, bowiem powstanie nowy spin-off.

11 sezon ma składać się z aż 24 odcinków i jego emisja podzielona zostanie na dwa lata. Obecny 10 sezon już otrzymał dodatkowe sześć odcinków, a więc do zakończenia całej historii pozostało 30 epizodów. Seria potrwa do końca 2022 roku.

Nie martmy się jednak, bowiem uniwersum The Walking Dead coraz bardziej się rozrasta. Produkcja ta otrzymała już swoje dwa spin-offy, a w kolejce jest trzeci. Poświęcony zostanie on postaciom Daryl Dixon i Carol Peletier. Jego premiera zaplanowana jest na 2023 rok. Za produkcję odpowie Angela Kang.

W planach twórcy uniwersum mają także antologię Tales of the Walking Dead, która opowiadać miałaby o nowych postaciach bądź ukazywała by jakieś samodzielne, odrębne wydarzenia.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cliffhanger - czym jest? Serialowy słownik

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.