w

Sex Education sezon 3. – ekipa powraca na plan!

5e14aee3b13e47012f399507
netflix

Ogłoszono, iż wznowione zostały zdjęcia do trzeciego sezonu popularnego młodzieżowego serialu Netflixa Sex Education. Informacje o tym zobaczyć możecie poniżej.

Pierwotnie ekipa pojawić na planie miała się w maju, jednak panująca pandemia to uniemożliwiła. Na szczęście udało się to teraz, bowiem powstanie niektórych ujęć w dużej mierze zależy od pogody i trwania długości dnia w Wielkiej Brytanii.

Serial zyskał uznanie w oczach widzów i krytyków. Porusza on ważne tematy dotyczące seksualności, związków i poszukiwania własnej tożsamości. Ukazuje świeże spojrzenie na dojrzewanie i pełen jest skomplikowanych i wielowymiarowych postaci.

W obsadzie powrócą Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison i Alistair Petrie. Laurie Nunn – twórca serialu dalej pozostaje producentką wykonawczą.

Pierwsze dwa sezony serialu w całości dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon, twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

walking dead season 10 images 7 600x400

The Walking Dead zakończy się na 11 sezonie!

lucifer poster featured

Lucyfer sezon 6. – liczba odcinków z pewnością nas nie zadowoli…