Sex Education sezon 3. – ekipa powraca na plan!

}

Data: 10 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Ogłoszono, iż wznowione zostały zdjęcia do trzeciego sezonu popularnego młodzieżowego serialu Netflixa Sex Education. Informacje o tym zobaczyć możecie poniżej.

Pierwotnie ekipa pojawić na planie miała się w maju, jednak panująca pandemia to uniemożliwiła. Na szczęście udało się to teraz, bowiem powstanie niektórych ujęć w dużej mierze zależy od pogody i trwania długości dnia w Wielkiej Brytanii.

Serial zyskał uznanie w oczach widzów i krytyków. Porusza on ważne tematy dotyczące seksualności, związków i poszukiwania własnej tożsamości. Ukazuje świeże spojrzenie na dojrzewanie i pełen jest skomplikowanych i wielowymiarowych postaci.

W obsadzie powrócą Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison i Alistair Petrie. Laurie Nunn – twórca serialu dalej pozostaje producentką wykonawczą.

Pierwsze dwa sezony serialu w całości dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: comingsoon, twitter

ZOBACZ TEŻ  Złamane serca - zobacz 5 seriali z wątkiem nieszczęśliwej miłości

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.