Bel-Air – zamówiono dwa sezony serialu!

}

Data: 10 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Bajer z Bel-Air powraca! Popularny sitcom lat 90, doczeka się swojej nowej, nieco mroczniejszej i dramatyczniejszej wersji. Platforma Peacock, dla której powstanie zamówiła od razu dwa sezony produkcji.

W zeszłym roku do sieci trafił krótkometrażowy film, za który odpowiada Morgan Cooper. Ukazał on mroczniejszą i bardziej dramatyczną wersję kultowego serialu. Nowy projekt ma w dużej mierze opierać się właśnie na takiej stylistyce. Cooper napisze scenariusz do serialu, a pomoże mu Chris Collins.

Nowy serial składać się ma z godzinnych odcinków. Również zobaczymy głównego bohatera, który przenosi się z Filadelfii do bogatego domu w Bel-Air, jednak jego akcja osadzona zostanie we współczesnych realiach. Ujrzymy z jakimi uprzedzeniami i konfliktami przyjdzie zmierzyć się naszemu bohaterowi.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Będzie kolejna część American Crime Story

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.