w

Bel-Air – zamówiono dwa sezony serialu!

bajer z bel air467
NBC

Bajer z Bel-Air powraca! Popularny sitcom lat 90, doczeka się swojej nowej, nieco mroczniejszej i dramatyczniejszej wersji. Platforma Peacock, dla której powstanie zamówiła od razu dwa sezony produkcji.

W zeszłym roku do sieci trafił krótkometrażowy film, za który odpowiada Morgan Cooper. Ukazał on mroczniejszą i bardziej dramatyczną wersję kultowego serialu. Nowy projekt ma w dużej mierze opierać się właśnie na takiej stylistyce. Cooper napisze scenariusz do serialu, a pomoże mu Chris Collins.

Nowy serial składać się ma z godzinnych odcinków. Również zobaczymy głównego bohatera, który przenosi się z Filadelfii do bogatego domu w Bel-Air, jednak jego akcja osadzona zostanie we współczesnych realiach. Ujrzymy z jakimi uprzedzeniami i konfliktami przyjdzie zmierzyć się naszemu bohaterowi.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kardashians are no longer keeping up

Z kamerą u Kardashianów się kończy!

walking dead season 10 images 7 600x400

The Walking Dead zakończy się na 11 sezonie!