The Walking Dead – mroczna zapowiedź 11. sezonu

}

Data: 26 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas panelu poświęconemu serialom z serii The Walking Dead w trakcie Comic Con@Home opublikowano także oficjalną zapowiedź nadchodzącego 11. sezonu serialu matki – The Walking Dead.

Bohaterowie będą musieli stawić czoła nowym zagrożeniom. Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Wszyscy walczą o umocnienie Aleksandrii i wyżywienie rosnącej liczby jej mieszkańców. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

Premiera nowych epizodów The Walking Dead już 22 sierpnia 2021 roku. Sezon 11. będącym tym finałowym składa się z 24 odcinków, które wyemitowane zostaną w trzech częściach, po osiem każda. Dwie pozostałe zadebiutują w przyszłym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – nowe materiały promujące rozszerzony sezon 10

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.