The Walking Dead: Nowy świat – pierwsze spojrzenie na finałową serię

}

Data: 26 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

The Walking Dead: Nowy świat to limitowany dwusezonowy serial, który opowiada o pierwszym pokoleniu jakie dorosło po wybuchu apokalipsy zombie. Podczas Comic Con@Home ujawniono pierwszy materiał wideo promujący drugi sezon tej serii.

Produkcja ta jest drugim spin-offem serialu matki The Walking Dead. Pierwszym, który doczekał się już siódmego sezonu jest Fear the Walking Dead.

The Walking Dead: Nowy świat ukazuje nam zupełnie inną historię. Poznajemy pierwsze pokolenie wychowane w ostatkach ocalałej cywilizacji, gdzie po ulicach krążą hordy wygłodniałych zombie. Dwie siostry wraz z dwójką przyjaciół opuszczają bezpieczne schronienie, aby stawić czoła niebezpieczeństwu i wykonać misję. To opowieść o dorastaniu i wpływie otoczenia na człowieka. To co ich otacza zmieni ich na zawsze. Jedni staną się bohaterami, innych pociągnie zło. Jedno jest jednak pewna, nikt nie pozostanie sobą. Otaczający świat każdego napiętnował w swój własny sposób.

Sezon drugi zakończy historię Iris, Hope, Eltona i Silasa, którym porzyjdzie zmierzyć się z tajemniczym wojskiem. Zmienią się ich cele, rozpadną pewne więzi, pewne uformują, a niewinność każego z tych młodych ludzi zostanie na zawsze utracona.

Serial z nowymi odcinkami powraca już 3 października 2021 roku. Także druga połowa tego roku zapowiada nam się całkowicie pod znakiem nieumarłych. W sierpniu zadebiutuje 11. sezon The Walking Dead, a w październiku oprócz The Walking Dead: Nowy świat swoją premierę odbędzie także siódmy sezon Fear the Walking Dead.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Green Eggs and Ham – jest data premiery nowej animacji od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.