Komisarz Mama – końcówka zdjęć do 2. sezonu

}

Data: 27 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Komisarz Mama to serial, który zadebiutował tej wiosny w Polsacie. Szybko stał się hitem stacji, która zdecydowała się na jego dalszą realizację. Obecnie trwają już końcowe prace na planie 2. sezonu serialu, do którego dołączą nowe gwiazdy.

Swoje angaże otrzymali m.in. Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz. Postacie, w które się wcielą wprowadzą sporo zamieszania w życiu naszych głównych bohaterów.

Serial ten jest polską wersją francuskiej produkcji Candice Renoir. Opowiada o pięknej, silnej i pewnej siebie komisarz Marii Matejko, która po przejściach i po 10 latach przerwy wraca do pracy w policji. Chce zawalczyć o siebie i swoją karierę. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością.

Każdy odcinek serialu opowiada osobną, zamkniętą historię kryminalną, która rozgrywa się w innym środowisku. Każda sprawa, z którą musi zmierzyć się Maria to wyzwanie, ale i wciągająca zagadka.

Oto najnowsze zdjęcie z planu, które opublikowane zostało na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Opatrzono je podpisem: Miło się pracuje na planie pełnym pozytywnej energii! Ta ekipa jest niesamowita.

komisarzmama 222600151 220923103259274 8001831398116019712 n
fot. Instagram

W tytułowej roli powraca Paulina Chruściel. Emisja drugiego sezonu serialu Komisarz Mama jesienią w Polsacie.

Źródło: Świat seriali, Instagram

ZOBACZ TEŻ  Wellington Paranormal trafi na HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.