w

The Walking Dead – nowe materiały promujące rozszerzony sezon 10

wd6

Jak wiadomo dziesiąty sezon The Walking Dead zostanie rozszerzony o dodatkowe sześć odcinków. Na trochę ponad miesiąc do ich premiery stacja AMC opublikowała krótką zapowiedź i nowe zdjęcia z planu.

Ostatnio w The Walking Dead byliśmy świadkami upadku Alfy (Samantha Morton) i końca wojny Szeptaczy. Królestwo upadło, Hilltop zostało niemal całkowicie zniszczone, a Aleksandria opustoszała, gotując się do ostatecznej bitwy. Ci, którym udało się ocaleć, zostali uwięzieni i oddzieleni od siebie. Jednak w obliczu niemal pewnej śmierci zjednoczyli siły, pokonując Betę (Ryan Hurst) i eliminując zagrożenie ze strony hordy.

W premierowych sześciu odcinkach zobaczymy Ocalałych, którzy próbują podnieść się po zniszczeniach jakich doznali od Szeptaczy. Lata walki dają im się we znaki, ujawniając traumy i odsłaniając ich najbardziej wrażliwe strony. Czy mimo wątpliwości wobec kondycji całej ludzkości, stanu ich społeczności i własnego zdrowia psychicznego, które ich trapią, uda im znaleźć wewnętrzną siłę, żeby przetrwać i wytrwać w przyjaźni i grupie?

wd8
wd7
wd5
wd4
wd3
wd2
wd1

Premiera nowych epizodów już 28 lutego 2021 roku. W Polsce stacja FOX rozpocznie emisję dzień później, tj. 1 marca.

Źródło: comingsoon Zdjęcia: wegotthiscovered.com

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dark

O czym nie śni się fizykom – serialowi podróżnicy w czasie

000az4pv1ksb73sr c122 f4

Z miłości do dziecka – nowa telenowela zmierza na TV4