The Undoing – Hugh Grant dołącza do Nicole Kidman w produkcji HBO

j
}

Data: 16 listopada 2018

a

Kategorie: Newsy

Nowy limitowany serial HBO zapowiada się całkiem spektakularnie. Do ogłoszonej wcześniej Nicole Kidman dodano kolejną gwiazdę – będzie nią Hugh Grant. Aktorski duet zagra małżeństwo.

The Undoing powstaje na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz, zatytułowanej Nie chciałaś wiedzieć.

Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka „Nie chciałaś wiedzieć”, w której namawia kobiety, by zaczęły ufać swojej intuicji i kierowały się głosem rozsądku w doborze partnerów. Wierzy w to, że pierwsze wrażenie jest nieomylne.

Nieoczekiwanie jej życie rozpada się na kawałki. Mąż przepada bez wieści, a nowa znajoma Grace zostaje zamordowana. Policja puka do jej drzwi.

Niebawem terapeutka dokonuje serii przerażających odkryć. Okazuje się, że żyła w świecie iluzji i kłamstw. Zdruzgotana tym, jak daleko rozminęła się z własną teorią, musi zbudować swój świat na nowo…

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że serial zobaczymy w 2020 roku.

ZOBACZ TEŻ  Co o 3. sezonie Stranger Things mówi jeden z aktorów?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.