Veronica Mars – twórcy zatrudniają J.K. Simmonsa

17 listopada 2018 | Newsy

j

Do obsady kolejnych odcinków serialu Veronica Mars dołączył J.K. Simmons. Według niepotwierdzonych plotek zdobywca Oscara ma wcielić się w czarny charakter.

Stacja Hulu ma zamiar wyemitować 8 nowych odcinków Veroniki Mars. W pracach biorą udział twórcy oryginału, w tym oczywiście grająca tytułową rolę Kristen Bell.

Premiera zaplanowana została na lato 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai zmierza na Netflix. Zobaczcie zapowiedź.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram