The Undoing to amerykański miniserial łączący cechy thrillera psychologicznego i dramatu. Sześcioodcinkowa produkcja HBO powstała na podstawie powieści  Nie chciałaś wiedzieć autorstwa Hanff Korelitz. Od nowa – bo tak brzmi polska wersja tytułu – ma gwiazdorską obsadę. W rolach głównych zobaczymy Nicole Kidman oraz Hugh Granta, ale oprócz nich na ekranie pojawią się także m.in. Donald Sutherland, Lily Rabe, Noah Jupe czy Edgar Ramirez. Reżyserią serialu zajmowała się Susanne Bier, a za sam scenariusz odpowiada David E. Kelly, na którego koncie znajdziemy na przykład cieszące się popularnością Wielkie Kłamstewka.

Fabuła serialu opowiada historię zamożnego małżeństwa Fraserów. Grace Fraser (N. Kidman) jest znaną terapeutką, która odnosi sukcesy w swoim zawodzie, a także – jak jej się wydaje – w życiu prywatnym. Mąż – Jonatan Fraser (H. Grant), pracuje jako lekarz onkologii dziecięcej. Ich życie wydaje się być idealne – dobra praca, piękny apartament w centrum Nowego Yorku, syn w prywatnej szkole. Jednak ta nazbyt piękna historia rodzinna, już niedługo odsłania swoje ciemne strony. Wszystko zmienia się, gdy ginie matka posyłająca dziecko do tej samej szkoły, co główni bohaterowie. Sprawa nabiera rozmachu i staje się publiczna, a kluczowym podejrzanym zostaje Jonatan Fraser, który znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Z każdym odcinkiem odkrywamy kolejne sekrety skrywane przez pozornie idealną rodzinę.

Serial, którego premiera miała miejsce 25 października 2020, zyskał uznanie zarówno widzów, jak i świata filmowego. Otrzymał aż 18 różnych nominacji, w tym do Złotych Globów. Donald Sutherland został wyróżniony przez Critics’ Choice Television mianem najlepszego aktora drugoplanowego w filmie telewizyjnym lub serialu limitowanym.