The Umbrella Academy – sezon 3. kończy produkcję

29 sierpnia 2021 | Newsy

Na oficjalnej stronie serialu The Umbrella Academy na Twitterze pojawił się filmik, na którym obsada tej superbohaterskiej produkcji cieszy się z ukończenia zdjęć do trzeciego sezonu.

Na poniższym wideo widzimy m.in. Elliota Page’a, Toma Hoppera i Aidana Gallaghera.

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w lutym, a więc produkcja trwała siedem miesięcy. Składać ma się on z 10 godzinnych odcinków.

Nadchodząca seria wprowadzi postacie ze Sparrow Academy. Poznamy Marcusa, Bena, Feia, Alphonso, Sloane, Jayme i Christopher – kostka wywołująca egzystencjalny lęk. Więcej o tych postaciach w naszym wcześniejszym wpisie – tutaj.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej wyraziste serialowe dzieci – 14 propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram