Turbulencje – Netflix zamawia 4. sezon serialu!

29 sierpnia 2021 | Newsy

Po wielu tygodniach negocjacji i zmian decyzji, platforma Netflix doszła jednak do porozumienia z Warner Bros. TV. Amerykański gigant streamingowy przejął prawa do serialu i ogłosił, iż zamówiony został czwarty sezon, który zakończy całą historię.

Wpis potwierdzający te wieści pojawił się na oficjalnym profilu twórcy serialu, Jeffa Rake’a na Twitterze.

Czwarty sezon ma składać się z 20 odcinków. Ogłoszenie pojawiło się wczoraj co jest ciekawym zbiegiem okoliczności. Serial opowiada o locie 828, a wczorajsza data zapisywana po amerykańsku brzmi 8/28.

Serial Turbulencje opowiada o załodze i pasażerach lotu 828, który odnajduje się po pięciu latach. Ci jednak nie mają pojęcia o upływie czasu. Uznają, iż dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się, jednak iż za ich zniknięciem kryje się coś więcej.

Umowy na powrót zawarli już Josh Dallas i Melissa Roxburgh. Reszta obsady prowadzi jeszcze negocjacje w tej sprawie.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – większość głównej obsady powraca do serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram