The Terror: Infamy – zobaczcie nową zapowiedź!

3 lipca 2019 | Newsy

The Terror: Infamy to kontynuacja antologii The Terror, której pierwszy sezon powstał w oparciu o powieść Dana Simmonsa. Stacja AMC wypuściła właśnie nowy zwiastun swojej produkcji, który zobaczyć możecie poniżej.

Akcja Infamy rozgrywa się w czasach II wojny światowej w japońskich obozach internowania, gdzie amerykańską i japońską społeczność dotyka seria dziwnych zgonów, za które odpowiedzialne jest pewne widmo.

Za serial odpowiadają Alexander Woo i Max Borenstein. Woo pełni także funkcję showrunnera. Premiera drugiej dziesięcioodcinkowej serii już 12. sierpnia. W Polsce będziemy mogli ją oglądać od 15. sierpnia.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Mindhunter sezon 2. - sprawdźcie nową zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram