The Affair sezon 5. – zobaczcie nowy plakat i pełną zapowiedź!

}

Data: 3 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

Platforma Showtime, dla której powstaje The Affair zaprezentowała pełną zapowiedź finałowego sezonu produkcji. Spojrzeć możemy także na nowy plakat promujący ostatni piąty sezon serialu.

Jest to opowieść o ryzykownym romansie pisarza Noaha z kelnerką Alison, który doprowadza do rozbicia związków małżeńskich, w jakich do tej pory oni przebywali. W ostatnim sezonie bohaterowie muszą poradzić sobie z przeszłością i z konsekwencjami swoich dotychczasowych wyborów, bowiem inaczej nie zapanują nad przyszłością. Naszych bohaterów spotkamy po dość dużym przeskoku czasowym.

Do tej pory fabuła ukazywana była z dwóch perspektyw: męskiej i żeńskiej. Teraz historia ma zostać ukazana z perspektywy innej bohaterki – Joanie, córki Alison i Cole’a, która powraca do Montauk, aby dowiedzieć się prawdy o śmierci swojej matki.

Premiera ostatniego sezonu już 25. sierpnia. Ma on składać się z 11. odcinków. Jak na razie nie wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć go w Polsce. Dotychczasowe cztery sezony dostępne są na Netflixie i na HBO GO.

affair
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale wakacyjne - daty premier + lista seriali anulowanych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.