The Affair sezon 5. – zobaczcie nowy plakat i pełną zapowiedź!

3 lipca 2019 | Newsy

Platforma Showtime, dla której powstaje The Affair zaprezentowała pełną zapowiedź finałowego sezonu produkcji. Spojrzeć możemy także na nowy plakat promujący ostatni piąty sezon serialu.

Jest to opowieść o ryzykownym romansie pisarza Noaha z kelnerką Alison, który doprowadza do rozbicia związków małżeńskich, w jakich do tej pory oni przebywali. W ostatnim sezonie bohaterowie muszą poradzić sobie z przeszłością i z konsekwencjami swoich dotychczasowych wyborów, bowiem inaczej nie zapanują nad przyszłością. Naszych bohaterów spotkamy po dość dużym przeskoku czasowym.

Do tej pory fabuła ukazywana była z dwóch perspektyw: męskiej i żeńskiej. Teraz historia ma zostać ukazana z perspektywy innej bohaterki – Joanie, córki Alison i Cole’a, która powraca do Montauk, aby dowiedzieć się prawdy o śmierci swojej matki.

Premiera ostatniego sezonu już 25. sierpnia. Ma on składać się z 11. odcinków. Jak na razie nie wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć go w Polsce. Dotychczasowe cztery sezony dostępne są na Netflixie i na HBO GO.

affair
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale wakacyjne - daty premier + lista seriali anulowanych

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram