w

The Affair sezon 5. – zobaczcie nowy plakat i pełną zapowiedź!

affairheader
comingsoon

Platforma Showtime, dla której powstaje The Affair zaprezentowała pełną zapowiedź finałowego sezonu produkcji. Spojrzeć możemy także na nowy plakat promujący ostatni piąty sezon serialu.

Jest to opowieść o ryzykownym romansie pisarza Noaha z kelnerką Alison, który doprowadza do rozbicia związków małżeńskich, w jakich do tej pory oni przebywali. W ostatnim sezonie bohaterowie muszą poradzić sobie z przeszłością i z konsekwencjami swoich dotychczasowych wyborów, bowiem inaczej nie zapanują nad przyszłością. Naszych bohaterów spotkamy po dość dużym przeskoku czasowym.

Do tej pory fabuła ukazywana była z dwóch perspektyw: męskiej i żeńskiej. Teraz historia ma zostać ukazana z perspektywy innej bohaterki – Joanie, córki Alison i Cole’a, która powraca do Montauk, aby dowiedzieć się prawdy o śmierci swojej matki.

Premiera ostatniego sezonu już 25. sierpnia. Ma on składać się z 11. odcinków. Jak na razie nie wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć go w Polsce. Dotychczasowe cztery sezony dostępne są na Netflixie i na HBO GO.

affair
comingsoon

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the terror infamy slice

The Terror: Infamy – zobaczcie nową zapowiedź!

human discoveries images 600x338

Human Discoveries – zobaczcie zapowiedź animacji od Facebooka!