The Terror: Infamy (Terror: Dzień hańby) to drugi sezon amerykańskiego dreszczowca zatytułowanego „Terror”, którego premiera odbyła się w USA 25 marca 2018 roku, a w Polsce 5 kwietnia 2018 roku. Serial produkcji Scott Free Productions, Emjag Productions oraz AMC Studios, który jest luźną adaptacja powieści o tym samym tytule autorstwa Dana Simmonsa. Produkcja jest emitowana przez stacje AMC, a w Polsce przez AMC Polska.

Pierwszy sezon podejmował tematykę wyprawy przez Królewską Marynarkę Wojenną, która wyruszyła na nieznane wody w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego.

Premiera The Torror: Infamy odbyła się 15 sierpnia 2019 roku w Stanach Zjednoczonych, zaś w Polsce 16 lipca 2019 roku. Sezon składa się z 10, godzinnych odcinków. Przedstawia historię osadzoną w czasie trwania II wojny światowej, fabuła skupia się na niespodziewanych zgonach ludzi o japońsko-amerykańskim pochodzeniu oraz ukazuje podróż młodego człowieka, który chce zwalczyć i pojąć cel działania odpowiedzialnego za te wypadki widma. Akcja skupia się wokół młodego chłopaka, właśnie tego pochodzenia, Chesterze Nakayamie, który wraz z rodzina i przyjaciółmi doświadczają prześladowań ze strony amerykańskiego rządu. W tym samym czasie muszą stawić czoła nawiedzającemu ich złemu duchowi przeszłości.

Serial przedstawia losy społeczeństwa innego niż amerykańskie, które musi radzić sobie z prześladowaniami związanymi z ich pochodzeniem. Do całej historii dochodzi niewytłumaczalna przyczyna śmierci wielu osób z ich środowiska. Produkcja ze względu na tematy jakie podejmuje nadaje widowisku tajemniczy, pełen napiętego horroru klimat, który nie potrafi oderwać od siebie widza.

Do obsady należą m.in.: George Takei, Kiki Sukezane, Shingo Usami, Cristina Rodlo, Miki Ishikawa.