Suits sezon 9. – zapowiedź finału i powrót Mike’a!

}

Data: 2 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź ostatniego, finałowego sezonu serialu Suits, w którym do swojej roli Mike’a Rossa ma powrócić Patrick J.Adams.

https://www.youtube.com/watch?v=SzewgWeV_0c&feature=youtu.be

Suits to serial o dynamicznie się rozwijającej i ekskluzywnej kancelarii prawniczej na Manhattanie zarządzanej przez Harveya Spectera, który w swojej firmie zatrudnia jedynie prawników, którzy skończyli Uniwerystet Harvarda. Mike Ross, dzięki swojej ponadprzeciętnej fotograficznej pamięci zdał egzaminy prawnicze bez uczęszczania do szkoły, jednakże, aby pracować u Spectera musi kłamać.

Ostatni sezon serialu składać się ma z 10. odcinków i zadebiutuje już 17. lipca. Patrick pojawi się w 5. odcinku. Wplątany zostanie w sprawę przeciwko Harvey’owi i Samanthcie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  9 najlepszych, kultowych piosenek z czołówek seriali, które na pewno znasz

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.