Przeczytano:

Suits sezon 9. – zapowiedź finału i powrót Mike’a!

02 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź ostatniego, finałowego sezonu serialu Suits, w którym do swojej roli Mike’a Rossa ma powrócić Patrick J.Adams.

https://www.youtube.com/watch?v=SzewgWeV_0c&feature=youtu.be

Suits to serial o dynamicznie się rozwijającej i ekskluzywnej kancelarii prawniczej na Manhattanie zarządzanej przez Harveya Spectera, który w swojej firmie zatrudnia jedynie prawników, którzy skończyli Uniwerystet Harvarda. Mike Ross, dzięki swojej ponadprzeciętnej fotograficznej pamięci zdał egzaminy prawnicze bez uczęszczania do szkoły, jednakże, aby pracować u Spectera musi kłamać.

Ostatni sezon serialu składać się ma z 10. odcinków i zadebiutuje już 17. lipca. Patrick pojawi się w 5. odcinku. Wplątany zostanie w sprawę przeciwko Harvey’owi i Samanthcie.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również