w

Suits sezon 9. – zapowiedź finału i powrót Mike’a!

suits 768x432
comingsoon

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź ostatniego, finałowego sezonu serialu Suits, w którym do swojej roli Mike’a Rossa ma powrócić Patrick J.Adams.

Suits to serial o dynamicznie się rozwijającej i ekskluzywnej kancelarii prawniczej na Manhattanie zarządzanej przez Harveya Spectera, który w swojej firmie zatrudnia jedynie prawników, którzy skończyli Uniwerystet Harvarda. Mike Ross, dzięki swojej ponadprzeciętnej fotograficznej pamięci zdał egzaminy prawnicze bez uczęszczania do szkoły, jednakże, aby pracować u Spectera musi kłamać.

Ostatni sezon serialu składać się ma z 10. odcinków i zadebiutuje już 17. lipca. Patrick pojawi się w 5. odcinku. Wplątany zostanie w sprawę przeciwko Harvey’owi i Samanthcie.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gremlins secret of the mogwai 600x337 150x150

Gremliny otrzymały zamówienie na pełny sezon!

Orange is the new black

Wakacje? Nie dla serialoholika – lipcowe nowości na HBO GO i Netflixie