The Terminal List – rozpoczęły się zdjęcia do serialu Amazona

}

Data: 11 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Chris Pratt, gwiazda jednego z nowych projektów Amazona The Terminal List poinformował w swoich mediach społecznościowych o tym, iż rozpoczęły się już zdjęcia do serialu. Produkcja ta będzie ekranizacją powieści Jacka Carra.

bez tytulu 3 1024x651 1

Tutaj link do pełnego wpisu.

Rola w The Terminal List jest dla Pratta powrotem do telewizji po serialu Parks and Recreation. W ostatnich latach grywał on głównie w widowiskowych hollywoodzkich produkcjach tj. Jurassic World czy Strażnicy Galaktyki.

W obsadzie serialu oprócz Pratta znajdują się także Taylor Kitsch, Constance Wu, Jeanne Tripplehorn i Riley Keough. Wcielą się oni odpowiednio w Bena Edwardsa, Katie Buranek, Lorraine Hartley i Lauren Reece. Pratt zagra Jamesa Reece’a.

Fabuła serialu podąży za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  One-Punch Man na zwiastunie 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.