One Punch Man

One-Punch Man na zwiastunie 2. sezonu

27 grudnia 2018 | Newsy

Fani anime będą zadowoleni, bowiem serial powróci z kolejnym sezonem, a już teraz mamy jego oficjalny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=0glqBjvku84&feature=youtu.be

Głównym bohaterem jest ponadprzeciętnie silny Saitama, który jednym ciosem potrafi pokonać każdego nieprzyjaciela. W pewnym momencie dochodzi u niego do kryzysu i znudzenia obecnym stanem rzeczy i Saitama wyrusza na poszukiwanie godnych siebie przeciwników.

Za nowe epizody odpowiada inne studio animacji, co wprawni fani na pewno dostrzegą. Pierwszy sezon stworzył Madhouse, a za drugi odpowiadać będzie studio JC Staff. Zmieni się także reżyser. Shingo Natsume ustąpi miejsca Chikara Sakurai.

One-Punch Man powróci na wiosnę, premiera w kwietniu 2019 roku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Creepshow – przygotujcie się na przerażający odcinek specjalny

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram