Przeczytano:

Szybki cash: Serial – Netflix prezentuje pełny zwiastun

11 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nadchodzi serialowy sequel filmowej trylogii Szybki cash. Netflix zaprezentował właśnie pełny zwiastun tej sześcioodcinkowej produkcji, która zadebiutuje już w kwietniu.

Mija 10 lat od wydarzeń zaprezentowanych w filmowej trylogii. Troje nowych bohaterów szuka łatwych pieniędzy w sztokholmskim półświatku czasów start-upowego boomu. Marzenia mają swoją cenę. Gdy dochodzi do starcia sceny start-upów i przestępczego półświatka Sztokholmu, lojalność, przyjaźń i relacje biznesowe partnerów goniących za łatwymi pieniędzmi zostają wystawione na próbę.

Główna bohaterka Leya wykorzystuje zdobyte na lewo pieniądze, żeby założyć firmę technologiczną, jednak szybko przekonuje się, że skróty prowadzące na szczyt bywają bardzo kosztowne.

Premiera serialu już 7 kwietnia 2021 roku.

Źródło: youtube

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również