Fear the Walking Dead powraca z sezonem 6B. Zobaczcie zwiastun i plakat

}

Data: 11 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

AMC opublikowało nową zapowiedź oczekiwanej drugiej części szóstego sezonu Fear the Walking Dead. W sieci pojawiła się także nowa grafika promująca produkcję.

Do obsady dołączają John Glover, Nick Stahl i Keith Carradine. Serial z dziewięcioma nowymi odcinkami powróci już 12 kwietnia 2021 roku.

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) – musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

fear6bkeyart

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead - kolejne crossovery?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.