The Offer – oficjalne zdjęcia z limitowanej serii Paramount+

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Czasopismo Vanity Fair opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia z limitowanego serialu Paramount+ The Offer. Premiera produkcji już 28 kwietnia 2022 roku.

Poniższe fotografie przedstawiają aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Widzimy Milesa Tellera, Dana Foglera, Matthew Goode i Juno Temple, którzy portretują odpowiednio producenta Alberta S. Ruddy’ego, reżysera Francisa Forda Coppolę, byłego szefa studia Paramount Roberta Evansa i Bettye McCartt.

the offer first look 01
the offer first look 02
the offer first look 03
the offer first look 04
the offer first look 05
the offer first look 06

Seria ta ukaże nam zakulisowe wydarzenia i przeanalizuje nigdy nie ujawnione historie związane z kręceniem Ojca chrzestnego. Pracował nad nim hollywoodzki producent Albert S. Ruddy. To dzięki niemu zobaczyliśmy na dużym ekranie epicką powieść kryminalną napisaną przez Mario Puzo.

Serial składa się z 10 odcinków.

Źródło: Vanity Fair / fot. Vanity Fair

ZOBACZ TEŻ  ZeroZeroZero – zobaczcie zwiastun narkotykowego dramatu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.