w

ZeroZeroZero – zobaczcie zwiastun narkotykowego dramatu!

zero zero zero jak kokaina rzadzi swiatem b iext43442770
empik

Amazon Prime, Sky i Canal + wydali pierwszą zapowiedź nadchodzącej adaptacji książki Roberto Saviano pt. Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem.

Produkcja ukaże nam tajemnicę kokainowego handlu. Dowiemy się jak powstawał przemyt kokainy, poczynając od meksykańskich karteli, a kończąc na praniu brudnych pieniędzy na Wall Street. Prześledzimy cały międzynarodowy kokainowy szlak i jego wpływ zarówno na czarny rynek, jak i na legalne gospodarki. Zerknijcie na zapowiedź, którą możecie znaleźć tutaj.

ZeroZeroZero wyreżyserowali Stefano Sollima, Pablo Trapero i Janus Metz. Do obsady należą Andrew Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Harold Torres, Giuseppe De Domenico, Francesco Colella i Tcheky Karyo.

Serial dla szerokiej publiczności zadebiutuje w przyszłym roku. Na tegorocznym 76. Festiwalu Filmowym w Wenecji, 5 września odbędzie się jego światowa premiera. ZeroZeroZero z góry zaplanowane jest na limitowaną ośmioodcinkową produkcję.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

michonne battles zombies on the walking dead season 10 150x150

The Walking Dead sezon 10. – głowni bohaterowie na klimatycznym zwiastunie!

outlander 650x365 150x150

Outlander sezon 5. – poznajcie datę jego premiery!