pixel

Przeczytano:

ZeroZeroZero – zobaczcie zwiastun narkotykowego dramatu!

31 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon Prime, Sky i Canal + wydali pierwszą zapowiedź nadchodzącej adaptacji książki Roberto Saviano pt. Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem.

Produkcja ukaże nam tajemnicę kokainowego handlu. Dowiemy się jak powstawał przemyt kokainy, poczynając od meksykańskich karteli, a kończąc na praniu brudnych pieniędzy na Wall Street. Prześledzimy cały międzynarodowy kokainowy szlak i jego wpływ zarówno na czarny rynek, jak i na legalne gospodarki. Zerknijcie na zapowiedź, którą możecie znaleźć tutaj.

ZeroZeroZero wyreżyserowali Stefano Sollima, Pablo Trapero i Janus Metz. Do obsady należą Andrew Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Harold Torres, Giuseppe De Domenico, Francesco Colella i Tcheky Karyo.

Serial dla szerokiej publiczności zadebiutuje w przyszłym roku. Na tegorocznym 76. Festiwalu Filmowym w Wenecji, 5 września odbędzie się jego światowa premiera. ZeroZeroZero z góry zaplanowane jest na limitowaną ośmioodcinkową produkcję.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również