Loki – zdjęcia do 2. sezonu już latem

}

Data: 2 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media zdjęcia do drugiego sezonu serialu Marvela Loki rozpoczną się tego lata w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii. Będzie miało to miejsce rok po debiucie 6-odcinkowego sezonu pierwszego, który znajduje się na platformie Disney+.

Za kamerą drugiej serii nie stanie Kate Herron, bowiem pracuje ona już nad innymi projektami. Zaś powrót scenarzysty Michaela Waldrona nie został jeszcze potwierdzony.

Pierwszy sezon Lokiego rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec gry. Widzimy Lokiego w momencie aresztowania przez Time Variance Authority, z powodu szkód jakie wyrządził na osi czasu. Teraz zmuszony jest z nią współpracować, aby naprawić załamaną przez siebie rzeczywistość.

Do roli nordyckiego boga psot powróci oczywiście Tom Hiddleston. Co do reszty obsady, na razie nic nie wiadomo. Fabuła drugiej serii również trzymana jest w tajemnicy.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loki zawita do Simpsonów! Disney+ zapowiada odcinek specjalny

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.