Melanż z muchą – poznajcie obsadę remake’u od Starz

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz robi remake swojego sitcomu sprzed 13 lat Melanż z muchą. Projekt jest właśnie na etapie kompletowania obsady. Wiadomo już, że wróci większość oryginalnej obsady. Nowe twarze jednak również zobaczymy.

Angaże otrzymali:

  • Jennifer Garner – jako Evie odnosząca sukcesy producentka filmowa, która po rozstaniu ponownie rozważa swoje dotychczasowe wybory życiowe. Wchodzi w związek z Henrym Pollardem, co staje się dla niej sposobem na odkrywanie nowych możliwości;
  • Tyrel Jackson Williamsie – jako Sackson, pewny siebie, przystojny mężczyzna, który chce zostać internetową osobowością. Ma wiedzę i doświadczenie w swojej specyficznej niszy, ale w każdym innym aspekcie życia jest nieco zagubiony;
  • Zoë Chao – jako Lucy, pełna pasji, szczera, kreatywna artystka kulinarna, która marzy o byciu szefową kuchni celebrytów, lecz utknęła w cateringowej firmie bez środków na realizację swoich marzeń;
  • James Marsden – jako Jack Botty, aktor wcielający się w główną rolę w popularnej superbohaterskiej serii. Cieszy się sławą, dobrym życiem i byciem w centrum uwagi.

W serialu powróci część oryginalnej obsady, w tym Adam Scott, Jane Lynch, Ken Marino, Martin Starr, Ryan Hansen i Megan Mullally. Wcielą się oni odpowiednio w rolę Henry’ego, Constance, Rona, Romana, Kyle i Lydii. Do roli nie powróci zaś Lizzy Caplan, która nie da rady połączyć tego projektu ze swoimi dotychczasowymi zobowiązaniami.

Serial Melanż z muchą opowiada o zagubionych życiowo i niespełnionych zawodowo aktorach i scenarzystach, którzy znajdują zatrudnienie w Party Down, cateringowej firmie mieszczącej się w Los Angeles. W każdym z odcinków ta barwna i różnorodna grupa pracowników wikła się w życie gości co wywołuje wiele ciekawych i zabawnych wydarzeń.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Rodowód krwi – pierwszy zwiastun serialu Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.