Przeczytano:

The Mosquito Coast – nowy serial od Apple TV+ oparty o powieść Wybrzeże Moskitów

22 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Apple TV+ zapowiada nową serialową produkcję. To adaptacja popularnej powieści Paula Therouxa wydanej w Polsce jako Wybrzeże Moskitów. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź serialu noszącego tytuł The Mosquito Coast. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Produkcja ta zabierze nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Z dala od cywilizacji pragnie on stworzyć raj na ziemi. Czy mu się to uda?

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux (autor powieści jest dla niego wujem) jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Premiera serialu 30 kwietnia 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z siedmiu odcinków.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również