The Mosquito Coast – nowy serial od Apple TV+ oparty o powieść Wybrzeże Moskitów

22 lutego 2021 | Newsy

Platforma Apple TV+ zapowiada nową serialową produkcję. To adaptacja popularnej powieści Paula Therouxa wydanej w Polsce jako Wybrzeże Moskitów. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź serialu noszącego tytuł The Mosquito Coast. Możecie zobaczyć ją poniżej.

Produkcja ta zabierze nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Z dala od cywilizacji pragnie on stworzyć raj na ziemi. Czy mu się to uda?

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux (autor powieści jest dla niego wujem) jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Premiera serialu 30 kwietnia 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z siedmiu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Osiecka - TVP nagrywa serial o Agnieszce Osieckiej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram