w

Ferajna z Baker Street – nowa kryminalna propozycja dla młodzieży od Netflixa

ferajna z baker street 6

Netflix zaprezentował zapowiedź swojego nowego ośmioodcinkowego serialu Ferajna z Baker Street, który na platformie zadebiutuje za ledwo ponad miesiąc.

Akcja serialu toczy się w wiktoriańskim Londynie, gdzie grupa niepokornych nastolatków z ulic miasta zostaje zaangażowana w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie członkowie tej ferajny będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale i cały świat.

W serialu wystąpią: Thaddea Graham jako Bea; Darci Shaw jako Jessie; Jojo Macari jako Billy; Mckell David jako Spike i Harrison Osterfield jako Leopold; Henry Lloyd-Hughes jako Sherlock Holmes oraz Royce Pierreson jako John Watson i Clarke Peters jako The Linen Man.

Za scenariusz i produkcję wykonawczą serialu odpowiada Tom Bidwell. Funkcję głównego reżysera pełni Johnny Allan. Reżyserują również Joss Agnew i Weronika Tofilska.

Premiera Ferajny z Baker Street już 26 marca 2021 roku na Netflix.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z serialu.

ferajna z baker street 2
ferajna z baker street 3
ferajna z baker street 4
ferajna z baker street 5
ferajna z baker street 1

Źródło: Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the mosquito coast photo 010101

The Mosquito Coast – nowy serial od Apple TV+ oparty o powieść Wybrzeże Moskitów

zoe

Ms. Marvel – nowa członkini w obsadzie serialu Marvela