Przeczytano:

Invincible zmierza na Amazon! Zobaczcie zwiastun nowej animacji

22 02 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź nowej superbohaterskiej animacji Invincible, za którą odpowiada Robert Kirkman. Powstała ona na podstawie serii graficznych powieści również jego autorstwa.

Invincible jak na amerykański komiks przystało opowiada o superbohaterze imieniem Mark będącym synem pozaziemskiego superbohatera Omni-Mana. Kiedy chłopak odkrywa, iż odziedziczył po ojcu nadludzką siłę i zdolność latania przywdziewa kostium superbohatera i przyjmuje przydomek Invincible. Jednak prowadzenie podwójnego życia nigdy nie jest łatwe.

Twórcy zapowiadają, iż animacja jest wierną adaptacją komiksu Kirkmana. Będziemy świadkami przemocy ze strony superbohaterów oraz szokujących zwrotów akcji.

Premiera serialu już 26 marca 2021 roku. W ten dzień na platformie pojawią się trzy pierwsze odcinki, kolejne debiutować będą co tydzień.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również