The Girl Before – zwiastun psychologicznego thrillera od BBC

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

BBC przedstawia zwiastun psychologicznego thrillera The Girl Before, gwiazdami którego są Gugu Mbatha-Raw i David Oyelowo.

Ta limitowana seria w Wielkiej Brytanii zadebiutuje już 19 grudnia 2021 roku na BBC One. Globalnie The Girl Before dostępne będzie na platformie HBO Max, jednak serwis nie podał jeszcze daty premiery serialu.

Główną bohaterką jest kobieta imieniem Jane, która korzysta z możliwości wprowadzenia się do pięknego, ale i tajemniczego domu. Jego mieszkańcy muszą przestrzegać listy rygorystycznych zasad. Jane wchodzi w dziwną relację z właścicielem apartamentu. Z czasem czuje jednak coraz większy niepokój. Kobieta odkrywa, że wcześniej w tym samym miejscu mieszkała Emmy, kobieta wyglądowo i z charakteru podobna do Jane. Różni je zaś to, że Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak. Czy Jane podzieli los poprzedniczki?

Fabuła The Girl Before opiera się na bestsellerowej powieści JP Delaney, która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Powstały na jej podstawie czteroczęściowy limitowany serial pochodzi od reżyserki Lisy Brühlmann. W obsadzie znajdują się Gugu Mbatha-Raw, David Oyelowo, Ben Hardy i Jessica Plummer.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  No Man's Land – zwiastun serialu z syryjską wojną w tle

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.