Peacemaker na nowej zapowiedzi od HBO Max

}

Data: 6 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max, dla której powstaje serial Peacemaker, będącym spin-offem tegorocznego filmu Legion samobójców: The Suicide Squad Jamesa Gunna, opublikowała oficjalną zapowiedź oczekiwanej produkcji. W tytułowej roli powraca John Cena, który zadebiutował jako ten bohater w wspomnianym filmie.

Serial opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Rząd USA zaciągnął go do tajnej grupy zadaniowej, która ma za zadanie unicestwić poważne zagrożenie stanowiące niebezpieczeństwo dla amerykańskich obywateli.

W pozostałej obsadzie znajdują się Steve Agee jako John Economos, Danielle Brooks jako Leota Adebayo, Robert Patrick jako Auggie Smith, Jennifer Holland jako Emilia Harcourt, Freddie Stroma jako Vigilante/Adrian Chase oraz Chukwudi Iwuji jako Clemson Murn, a także Lochlyn Munro, Annie Chang, Christoper Heyerdahl, Elizabeth Faith Ludlow, Rizwan Manji, Nhut Le, Aison Araya i Lenny Jacobson.

Premiera serialu Peacemaker 13 stycznia 2022 roku. Pierwszy sezon składa się z 8 odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Plotkara – pierwszy materiał wideo promujący reboot!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.