pixel

Przeczytano:

No Man’s Land – zwiastun serialu z syryjską wojną w tle

16 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma Hulu opublikowała zapowiedź serialu No Man’s Land, w którym zobaczymy do jakich granic człowieczeństwa może doprowadzić walka o rodzinę.

Akcja rozgrywa się w pogrążonej w wojnie domowej Syrii. Historię poznajemy oczami młodego francuza Antoine’a, która szuka swojej zaginionej i potencjalnie martwej siostry. Łączy swoje siły z jednostką kurdyjskich kobiet, zaciekłych wojowniczek i wraz z nimi podróżuje po terytorium okupowanym przez ISIS. Antioine doświadcza niesamowitej przygody, jego życie przecina się ze szpiegami, niewinnymi ofiarami i ludźmi wyjętymi spod prawa. Serial ukaże nam wyjątkowe spojrzenie na tragiczne wydarzenia jakie rozgrywają się w Syrii i na to jaki wpływ mają one na cały świat.

No Man’s Land składa się z ośmiu odcinków, których reżyserem hest Oded Ruskin. Autorem scenariusza są Amit Cohen i Ron Leshem.

nomansland2 1

Premiera serialu już 18 listopada 2020 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również