The Expanse sezon 5. – nowa zapowiedź i data premiery!

12 października 2020 | Newsy

Na platformę Amazon zmierza piąty sezon serialu The Expanse, przez wielu uważanego za jeden z najlepszych serii science fiction ostatnich lat. Zobaczcie co czeka naszych bohaterów w kolejnym sezonie tej kosmicznej produkcji.

W nowym sezonie ludzie opuszczą Układ Słoneczny w poszukiwaniu nowych domów, bowiem Pas został wyeksploatowany. Załoga Rocinante będzie miała problem z przeszłością i teraźniejszością, co wywoła skutki zarówno dla nich samych, jak i dla całego Słonecznego Układu.

Poniżej wspomniana zapowiedź. Jak Wam się podoba? Uważacie, że seria utrzyma swój wysoki poziom?

Premiera 5. sezonu zaplanowana jest na 16 grudnia 2020 roku. Najpierw na Amazonie zadebiutują trzy pierwsze odcinki, a każdy kolejny pojawiać będzie się co tydzień.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  First Ladies – powstanie serial o pierwszych damach Ameryki!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy