Snowpiercer sezon 2. – pan Wilford na nowej zapowiedzi

}

Data: 12 października 2020

a

Kategorie: Newsy

W weekend na odbywającym się w Nowym Jorku Comic Conie stacja TNT zaprezentowała nową, teaserową zapowiedź drugiego sezonu serialu Snowpiercer.

https://www.youtube.com/watch?v=6Jd7LKtQqP0&feature=emb_title

Snowpiercer to produkcja, której akcja dzieje się siedem lat po tym jak świat stał się zamarzniętym pustkowiem. Mamy garstkę ocalałych żyjących w nieustannie pędzącym pociągu. Oczywiście społeczeństwo go zamieszkujące dzieli się na klasy, a nieustanna niesprawiedliwość i polityka przetrwania doprowadzają do ciągłych konfliktów.

W drugim sezonie do obsady dołączył Sean Bean, który wciela się pana Wilforda – twórcę pociagu. Okazuje się, że jest także drugi, jeszcze nowocześniejszy pociąg, w którym władzę chce przejąć właśnie Wilford. To rodzi konflikt pomiędzy nim a Laytonem. Odkryta zostanie także pewna tajemnica, mogąca mieć wpływ na losy ludzkości.

Premiera 2. sezonu już 25 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale o przyszłości - top 7 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.