w

Bastion – pełna zapowiedź serialowej adaptacji powieści Kinga

the stand limited series full trailer

Stacja CBS All Access opublikowała pełną zapowiedź nadchodzącego serialu Bastion, będącego adaptacją powieści Stephena Kinga.

To postapokalityczna produkcja, której akcja rozgrywa się we wszystkich trzech czasach ukazując nam wszystko co związane z apokalipsą spowodowaną wirusem, który oszczędził zaledwie 1% światowej populacji. Na Ziemi trwa walka dobra ze złem. Abagail Freemantle prowadzi spokojną i bezpieczną przystań podczas gdy demoniczny Flagg rządzi miastem, w którym nie ma żadnego prawa.

Fani powieści Kinga z pewnością chętnie poznają nowe zakończenie tej historii, które napisane przez samego mistrza grozy mocno odbiega od książkowego oryginału.

Premiera serialu już 17 grudnia 2020 roku. Produkcja składa się z 9 odcinków i z góry zaplanowana została jako seria limitowana.

Źródło: darkhorizons

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

expanse s5 trailer e1602252381718

The Expanse sezon 5. – nowa zapowiedź i data premiery!

zielona latarnia dc 752x440 1

Zielona Latarnia – HBO Max zamawia serial