Bastion – pełna zapowiedź serialowej adaptacji powieści Kinga

}

Data: 12 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Stacja CBS All Access opublikowała pełną zapowiedź nadchodzącego serialu Bastion, będącego adaptacją powieści Stephena Kinga.

To postapokalityczna produkcja, której akcja rozgrywa się we wszystkich trzech czasach ukazując nam wszystko co związane z apokalipsą spowodowaną wirusem, który oszczędził zaledwie 1% światowej populacji. Na Ziemi trwa walka dobra ze złem. Abagail Freemantle prowadzi spokojną i bezpieczną przystań podczas gdy demoniczny Flagg rządzi miastem, w którym nie ma żadnego prawa.

Fani powieści Kinga z pewnością chętnie poznają nowe zakończenie tej historii, które napisane przez samego mistrza grozy mocno odbiega od książkowego oryginału.

Premiera serialu już 17 grudnia 2020 roku. Produkcja składa się z 9 odcinków i z góry zaplanowana została jako seria limitowana.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – spin-off serialu Gra o tron skupi się na losie rodziny Targaryenów?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.