The English – Amazon prezentuje zwiastun westernowego miniserialu

}

Data: 14 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Amazon Prime Video zmierza nowa limitowana seria. To western The English z Emily Blunt w roli głównej.

Serial ten składa się z sześciu odcinków. Jego twórcy promują go jako epicki western z licznymi pościgami. Główni bohaterzy to arystokratyczna angielka Lady Cornelia Locke i były zwiadowca kawalerii – Eli Whippie, którzy w 1890 roku razem przemierzają dzikie amerykańskie ostępy zbudowane na marzeniach i krwi. Oboje mają wielkie poczucie przeznaczenia, nie wiedzą jednak, że jest ono zakorzenione w ich wspólnej przeszłości. Los wystawia ich na coraz większe próby, w trakcie których zmuszeni są przekraczać swoje fizyczne i psychiczne granice. Pokonanie każdej kolejnej przeszkody zbliża ich do ostatecznego celu – nowego miasteczka Hoxem w stanie Wyoming. To tutaj dochodzi do dziwacznych i makabrycznych morderstw, a ich losy w jakiś sposób splecione są z tym miejscem.

Za serial odpowiada Hugo Blick. W obsadzie oprócz Blunt są także Chaske Spencer, Stephen Rea, Valerie Pachner, Rafe Spall, Tom Hughes, Toby Jones i Ciarán Hinds.

Premiera The English już 11 listopada.

Źródło: Amazon Prime Video

ZOBACZ TEŻ  Alycia Debnam-Carey opuszcza Fear the Walking Dead

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.