Zwiastun 2. sezonu Warrior Nun

}

Data: 14 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Po dwóch latach od premiery serial Warrior Nun powraca z drugim sezonem. Netflix udostępnił zwiastun powracającej z nowymi odcinkami serii. Jej premiera już w listopadzie.

Fabuła serialu opiera się o mangę Bena Dunna. Główna bohaterka to 19-letnia Ava, która niespodziewanie budzi się w kostnicy z szansą na nowe życie i z tajemniczym artefaktem znajdującym się na jej plecach, który daje jej nadzwyczajne moce. Poszukując odpowiedzi natrafia na Zakon Krzyża, będący tajnym stowarzyszeniem wojowniczych zakonnic, które poprzysięgły chronić świat przed złem. Teraz Ava musi dzielić swoje nastoletnie zwyczajne życie pomiędzy to nadnaturalne.

Poniższe wideo ukazuje nam następstwa pierwszego spotkania bohaterów serialu ze złym Adriel, który w przebraniu anioła pragnie zdobyć sobie przychylność. Ava i reszta szukają sposobu na pokonanie zła. Ava w dalszym ciągu odbywa także szkolenie, które ma pomóc opanować jej posiadane zdolności.

Fabuła serialu opiera się na mandze Bena Dunna. W głównej obsadzie powracają Alba Baptista, Toya Turner, Lorena Andrea, Kristina Tonteri-Young, Olivia Delcan, Tristan Ulloa i Sylvia De Fanti.

Premiera 2. sezonu Warrior Nun 10 listopada – tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Seriale Marvela - w jakiej kolejności oglądać?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.