The Bastard Son & the Devil Himself – zwiastun nowego serialu fantasy Netflix

}

Data: 14 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix ma coś dla fanów fantasy. Jeszcze w tym miesiącu na wspomnianej platformie zadebiutuje serial The Bastard Son & the Devil Himself. To adaptacja trylogii fantasy Half Bad autorstwa Sally Green.

Fabuła serialu skupia się na nastolatku, który jest nieślubnym synem bardzo groźnej czarownicy. Jak się okazuje jego przeznaczeniem jest zabicie własnego ojca, aby nie mógł pójść w jego ślady. Gdy granice między dobrem i złem zacierają się coraz bardziej, chłopak wraz z dwójką przyjaciół odkryje kim tak naprawdę jest.

The Bastard Son & The Devil Sam został stworzony i napisany przez Joe Bartona. To opowieść o niezłomnej woli przetrwania i przeciwstawiania się przeciwnościom losu.

W rolach głównych Jay Lycurgo, Nadia Parkes, Emilien Vekemans, Isobel Jesper Jones, Paul Ready, David Gyasi, Kerry Fox, Liz White, Karen Connell, Fehinti Balogun, Misia Butler i Roísín Murphy.

Premiera serialu 28 października.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Uncle from Another World – nowe anime Netflixa. Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.