Alycia Debnam-Carey opuszcza Fear the Walking Dead

}

Data: 30 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Alycia Debnam-Carey to jedna z niewielu pozostałych do tej pory oryginalnych członków obsady spin-offa The Walking DeadFear the Walking Dead. Niestety jak się dowiedzieliśmy także i ona po siedmiu sezonach opuszcza serial.

Aktorka wciela się w bohaterkę imieniem Alicia Clark. To córka Madison Clark, którą portretuje Kim Dickens. Nie widzieliśmy jej w serialu od czwartego sezonu, ale ma powrócić do regularnych występów w ósmej serii. Tym samym obie bohaterki prawdopodobnie nie spotkają się już na ekranie.

Debnam-Carey informację o swojej rezygnacji potwierdziła na Instagramie. Twórcy serialu nie zamknęli jednak jej drzwi. Jeśli aktorka będzie chciała to jej postać powróci. Obecnie zapisała się ona do roli w serialu Hulu Saint X.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead sezon 7. – AMC ogłasza datę premiery

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.