The Eddy – pierwsze zdjęcia od Netflixa

}

Data: 25 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego Netflix The Eddy. To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a, którego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu.

Na zdjęciach widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle’a, a także odtwórców głównych ról – Andre Hollanda  wcielającego się w postać Elliot Udo, Amandlę Stenberg grającą Julie, Joannę Kulig w roli Mai, Tahara Rahima wcielającego się w Farida i Leilę Bekhti jako Amirę. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy.

eddy 108 unit 01934 r
netflix
eddy 101 unit 02822 crop r
netflix
eddy 101 unit 00433 r
netflix
eddy 101 unit 00220 r
netflix

The Eddy to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. Reżyserami serialu są Damien Chazelle, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Alan Poul. Dialogi w serialu prowadzone są w 3 językach – po francusku, angielsku i arabsku.

Źródło: news prasowy za Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Lost Symbol – zwiastun serialu opartego o powieść Dana Browna

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.