The Eddy – pierwsze zdjęcia od Netflixa

25 listopada 2019 | Newsy

Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego Netflix The Eddy. To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a, którego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu.

Na zdjęciach widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle’a, a także odtwórców głównych ról – Andre Hollanda  wcielającego się w postać Elliot Udo, Amandlę Stenberg grającą Julie, Joannę Kulig w roli Mai, Tahara Rahima wcielającego się w Farida i Leilę Bekhti jako Amirę. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy.

eddy 108 unit 01934 r
netflix
eddy 101 unit 02822 crop r
netflix
eddy 101 unit 00433 r
netflix
eddy 101 unit 00220 r
netflix

The Eddy to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. Reżyserami serialu są Damien Chazelle, Houda Benyamina, Laila Marrakchi, Alan Poul. Dialogi w serialu prowadzone są w 3 językach – po francusku, angielsku i arabsku.

Źródło: news prasowy za Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Lost Symbol – zwiastun serialu opartego o powieść Dana Browna

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram